Biográfia

1988-ban született Budapesten. Zenei tanulmányait Budapesten kezdte 12 évesen, az után rövid idő alatt 16 évesen felvételt nyert a bécsi zeneakadémia különleges tehetségeinek osztályában Prof. Walter Würdinger növendékeként. Olyan világhírű gitárművészek kurzusain vett részt, mint például: Antigoni Goni- (The Juillard School) Thomas Offerman- (Berlin Guitar Academy)

Több alkalommal kérték fel a Bécsi nyári színház zenei vezetésére, zenei betétek megkomponálására.

Több nemzetközi gitárfesztiválon játszott, ahol olyan sztárvendégek léptek fel, mint: Al Di Meola vagy Rafael Cortes

2014 óta a bécsi Yehudi Menuhin alapítvány tagja, ami azóta koncerteket szervez számára szólista és kamarazenészként.
Szintén 2014-ben kérte fel Snétberger Ferenc, hogy iskolájában a Snétberger tehetség központban tanítson klasszikus gitárt és készítse fel a növendékeket konzervatóriumba, illetve Zeneakadémiára. 2017-ben Budapestre költözött, ahol azóta is folyamatosan koncertezik klasszikus és könnyűzenészként egyaránt. 2018-ban alapította meg saját gitáriskoláját Csík Adolf Gitárstúdiót néven.

Róla mondta a Művészvilág...

Szőke Nikoletta

Junior Prima díjas előadó

"Nagyon jó élmény volt számomra Csík Adolffal és szuper zenekarával együtt zenélni. Már a közös próba is jól sikerült, egy maximálisan felkészült, nagyszerű zenész, emellett egy nagyon jó ember is "